Oferta pakiety & inne

Fotografia z upływem czasu staje się bezcenna. Jest to święta prawda, zwłaszcza kiedy na zdjęciach widać najbliższych i najbardziej kochanych. Ale przejdźmy do konkretów: co i za ile? Możesz u mnie zamówić reportaż ślubny na 6 godzin lub 10 godzin, sesję plenerową, sesję narzeczeńską a także zapytać o cokolwiek innego co wpadnie Ci do głowy.

Sesja narzeczeńska

Plener

Reportaż ze ślubu

Pakiet 02

Pakiet 03

Pakiet 01

Pakiet z reportażu ślubnego ma 6 lub 10 godzin - może obejmować przygotowania, ślub i wesele.

To Wy decydujecie, w którym momencie dnia mam do Was dołączyć.

Aby dowiedzieć się co konkretnie znajdziesz w pakiecie 6 i 10 godzin napisz mi maila!

Sesja narzeczeńska to nasze pierwsze spotkanie. Często to też Wasz pierwszy raz z fotografem w ogóle. Ten moment to super okazja, aby oswoić się z obiektywem jeszcze przed ślubem no i mieć super pamiątkę.

Na sesje w Łodzi 20% zniżki!

Jeśli marzyliście o czymś więcej niż portretowa sesja w dniu ślubu to zapraszam Was na plener poślubny. Pomysł i miejsce na taką sesję dobiorę indywidualnie do Waszych pasji, zainteresowań i wyobrażeń.

1 000 pln

1 500 pln

4 000 pln

CENA OD

CENA OD

CENA OD

Chcesz

zarezerwować

swój termin?

Wyślij mi maila z zapytaniem o szczegółową ofertę -> info@luckyinlove.pl

Pamiętaj, aby podać miasto w którym będzie ślub/wesele oraz datę, kiedy bierzecie ślub.  W mojej ofercie znajdziesz dwa pakiety, także mam nadzieję, że będziecie mogli dobrać coś do swojego ślubnego budżetu i potrzeb. Pamiętaj też, że jeśli potrzebujesz indywidualnej oferty to mogę ją dla Ciebie zrobić.

FAQ

Jak długo trzeba czekać na zdjęcia?

Gdzie mieszkasz? Gdzie pracujesz?

W teorii (czyli w umowie) mam na to 40 dni roboczych, ALE w praktyce zauważyłam, ze zazwyczaj udaje mi się oddać zdjęcia w formie elektronicznej do miesiąca. Muszę się pochwalić, że niewielu fotografów ślubnych ma tak krótki czas oddania zdjęć. Jeśli zależy Wam na jeszcze szybszym otrzymaniu zdjęć, możecie dokupić opcję ekspresowej obróbki i wówczas dostajecie zdjęcie po tygodniu!

Mieszkam w Łodzi, ale pracuję w wielu miejscach w Polsce. Najcześciej w województwie dolnośląskim, łódzkim, mazowieckim i opolskim. Pisząc zapytanie o ofertę nie zapomnij napisać mi gdzie odbędzie się Wasz ślub.

Jak oddajesz nam zdjęcia?

Co jest wliczone w pakiet, który oferujesz?

Najpierw wysyłam Wam zdjęcia w formie galerii elektronicznej (zabezpieczonej hasłem, także to od Was zależy czy chcecie się nią podzielić ze swoimi gośćmi). W między czasie czekamy na odbitki i pendriva, a jeśli zamawiacie album to dostarczam projekt albumu ślubnego do akceptacji, a następnie kiedy Wasze fizyczne produkty są już u mnie, jak najszybciej udaję się na spedycję, abyście następnego dnia mogli wyglądać kuriera.

Każdy z dwóch pakietów składa się na konkretną ilość godzin pracy na Waszym ślubie, ilości zdjęć w formie cyfrowej, ilości odbitek papierowych, galerii internetowej oraz kilku dodatkowych rzeczy, które znajdziesz dokładnie opisane w mojej ofercie.

Czy prowadzisz legalną działalność?

Oczywiście - firma jest zarejestrowana pod moim oryginalnym imieniem i nazwiskiem Kamila Korzun. Dane, po których możesz mnie odnaleźć to NIP: 6912342911 oraz REGON: 367132869

Czy podpisujemy umowę i jak to jest z płatnościami?

Kiedy zdecydujecie się zarezerwować swoją datę podpisujemy stosowną umowę. W ciągu pięciu dni od podpisania umowy proszę o wpłacenie zadatku w wysokości 500 zł. Wówczas możecie spać spokojnie, data jest Wasza. Jeśli chodzi o resztę zapłaty rozliczamy się przelewem do 5 dni po ślubie. Wystawiam rachunek po zleceniu (nie jestem płatnikiem Vat).

Do zobaczenia

- Since -

- 2012 -

Wedding & Couples Photographer